چرا رجیران را به عنوان میزبان وب خود انتخاب نماییم؟

 

پاسخگویی مناسب
نحوه تماس و برخورد مناسب یکی از اصول اصلی در رجیران می باشد. شما می توانید به راحتی و24 ساعته از طریق ایمیل ، پرتال پشتیبانی رجیران و یا در ساعات اداری از طریق گفتگوی آنلاین و تلفن با کارشناسان رجیران تماس حاصل نمایید. پاسخگویی به تیکت ها در کمترین زمام ممکن صورت می گیرد.

گارانتی مادام العمر بازگشت پول
رجیران تمامی سرویس های میزبانی وب خود را با گارانتی مادام العمر ارائه می دهد. این گارانتی برای
Uptime بودن سرویس شما برای 99% از زمان کل قرارداد و دارا بودن سرعت بالا می باشد. در صورت عدم ارائه موارد ذکر شده و در خواست لغو سرویس از طرف مشترک هزینه کارکرد به روز محاسبه می شود و مبلغ باقیمانده  برگردانده می شود.

آسایش خیال
خوشنامی و سابقه طولانی رجیران به عنواان سرویس دهنده معتبر در ایران طی سالهای اخیر آسایش خیال کاربران را به همراه داشته و دارد.

شبکه Cluster
شبکه رجیران بر خلاف اکثر شرکت های میزبانی وب که از یک سرور و یا چند سرور جدا از هم تشکیل شده است، به صورت Cluster بوده و کلیه سرویس ها اعم از سرویس وب، پست الکترونیکی، پایگاه داده SQL و سرویس DNS به صورت Load Balance می باشد. این امکان که تنها با کنترل پنل
Enkompass قابل اجرا می باشد موجب می شود هنگام ایجاد یک سایت در شبکه هر کدام از سرویس های آن سایت بر روی خلوت ترین سرور ایجاد شود و با افزوده شدن تعداد سایتها گسترش شبکه به سادگی افزودن سرور های جدید باشد. علاوه بر آن هنگام بروز مشکل برای یکی از سرور ها تنها بخشی از امکانات برخی از سایتها از کار می افتد.

استفاده از نرم افزارهای دارای License
رجیران برخلاف بسیاری از شرکتهای میزبانی License نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور را خریداری نموده است بنابراین همیشه قابلیت استفاده از آخرین نسخه آنها وجود دارد این امر نقش به سزایی در بالا بردن امنیت سرور داراست.

امنیت
از آنجا که امنیت جایگاه و اهمیت ویژه ای در ارائه سرویس های میزبانی وب دارد ، رجیران نهایت تلاش خود را در جهت ارائه سرویسی مطمئن و امن می نماید . استفاده از فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری و سوئیچ های شخصی از جمله اقدامات رجیران در این جهت می باشد.

استفاده از دیتا سنتر های معتبر
دیتا سنتر (محل نگهداری سرورها) نقشی مستقیم و تاثیر بسیار بالایی در کیفیت سرویس دهی به سایتها دارد اتصال به بک بون OC192 موجب بالا بودن سرعت دسترسی سایتها می شود همچنین اتصال به 6 بک بون دیگر باعث بالا رفتن زمان دسترسی به سایتها (Uptime) می شود علاوه بر این موارد مواردی که در بخش شبکه رجیران به آن اشاره شده است امنیت و کیفیت شبکه را تضمین می نماید.

استفاده از سخت افزارهای مناسب
استفاده از سخت‌افزار مخصوص سرور موجب افزايش پايداري و طول عمر سرورها و همچنين كاهش احتمال بروز مشکلات سخت افزاری و کاهش قطعي‌هاي احتمالي سرورهاست. رجیران از سرورهای قدرتمند HP و
Dell جهت سرویس دهی استفاده می کند.

مانیتورینگ خودکار سرویسها
کلیه سرویسها توسط نرم افزارهای مانیتورینگ خودکار از چندین نقطه در دنیا به صورت مداوم در حال تست و مانیتور هستند در صورت بروز اختلال در هر سرویس بلافاصله مدیران سرورها از طریق ایمیل و sms از حادثه مطلع و جهت رفع مشکل دست به کار خواهند شد.

مالکیت سرورها
رجیران برای سرویس دهی از سرویس شرکت دیگری استفاده نمی کند بلکه خود مالک سرورها است و کنترل کامل بر روی سرورها داشته و همچنین در صورت بروز هرگونه مشکل سخت افزاری این مشکل توسط کارشناسان دیتاسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن مرتفع خواهد شد. ضمنا بکاپ کلیه اطلاعات در کانادا نیز نگهداری می شود.

شبکه ای بی نظیر
علاوه بر مطالب گفته شده در بخش شبکه رجیران و با توجه به مطالب ذیل می توان به جرات اظهار داشت که شبکه مورد استفاده در رجیران شبکه ای بی نظیر است:
•دارای ظرفیت روتینگ و سوئیچینگ 3.84 ترا بایت در ثانیه که پاسخگوی نیاز همه کاربران در سطح بالا می باشد
•دارای چندین بک بون اصلی
•طراحی شده برای به صفر رساندن میزان از بین رفتن بسته های اطلاعاتی
•کنترل و مونیتورینگ کلیه پورت ها و سوئیچ ها بدون کاهش سرعت
بکاپ کامل اطلاعات
در صورت بروز مشکل سخت افزاری روی هارد دیسک های سرور که منجر به تعویض هارد دیسک شود جای هیچگونه نگرانی نیست ما همواره چندین نسخه پشتیبان از کلیه اطلاعات شامل فایلها پایگاه های داده و ایمیلها را بر روی هارد دیسکهای پشتیبان نگهداری می کنیم. همه سرور ها در رجیران دارای حداقل دو هارددیسک جهت نگهداری و بازگشت سریع اطلاعات می باشند. این عمل اگرچه هزینه سنگینی را به شرکت وارد می سازد اما باعث می شود تا در هنگام بروز حوادثی نظیر سوختن هارددیسک ، پس از نصب مجدد سیستم عامل ، اطلاعات به سرعت بازیابی شوند و سرویس شما دارای کمترین زمان قطعی باشد.

کنترل پنل مدیریت سرویس ها
رجیران علاوه بر کنترل پنل میزبانی وب به هر کاربر یک کنترل پنل جامع برای مدیریت تمامی سرویسهای خود ارائه می دهد. در این کنترل پنل می توان از وضعیت کلیه سرویسهای خریداری شده مطلع شد و تاریخ پایان هر کدام را مشاهده کرد و به راحتی در هر لحظه از شبانه روز می توان آنها را تمدید و یا مدیریت نمود همچنین با توجه به ثبت سوابق کاربران می توان به راحتی یک سرویس جدید را تهیه نمود و یا سرویسها را تمدید کرد.

مالکیت 100% دامنه های ثبت شده
تمامی دامنه های ثبت شده در رجیران در مالکیت 100% کاربران می باشد و کاربران در هر لحظه و بدون تماس با رجیران می توانند دامنه های خود را کاملا مدیریت کنند و کارهایی از قبیل تغییر
DNS و مشخصات ثبتی مالک را شخصا انجام دهند.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

آیا می توانم دامنه را از شرکت دیگر خریداری کنم و فقط سرویسهای دیگر را از شما بگیرم؟

بله، می توانید دامنه را از جای دیگر تهیه نمایید و سرویس های دیگر را مانند: میزبانی وب و پایگاه...

چگونه می توانم از رجیران خرید کنم؟

آیا امکان تغییر سرویس خود را پس از خرید دارم؟

بله، هر زمان که بخواهید می توانید سرویس خود را تغییر دهید. برای تغییر سرویس, تفاوت قیمت را می...

چگونه باید مبلغ سرویس خود را به رجیران پرداخت کنم؟

آیا خدمات میزبانی وب رجیران دارای گارانتی است؟

بله, تمامی خدمات میزبانی وب رجیران (هاستینگ و سرویسهای نمایندگی) همراه با گارانتی مادام العمر...